zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Raport DecarbEurope 2017: Łączenie technologii dla czystej przyszłości

Strona główna > Wszystkie publikacje > Automatyka budynków > Raport DecarbEurope 2017: Łączenie technologii dla czystej przyszłości

Data
Tagi

DecarbEurope jest wielokanałową kampanią, zainicjowaną przez Europejski Instytut Miedzi, przy poparciu dziesięciu stowarzyszeń przemysłowych i dwóch partnerów medialnych. Jej celem jest zaangażowanie decydentów z kręgów polityki i przemysłu w opłacalne ekonomicznie rozwiązania techniczne, z których każde obniży emisje gazów cieplarnianych w Europie o 100 do 500 mln ton rocznie.

Kryterium branym pod uwagę w ramach kampanii DecarbEurope jest to, czy dana technologia jest opłacalna ekonomicznie, dojrzała i skalowalna, oraz czy zapewnia konkretne rozwiązania dla inteligentnych i zorientowanych na użytkownika systemów energetycznych z ambitnymi celami. W dołączonym raporcie zaprezentowano technologie prowadzące do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych oceniając je według tych właśnie kryteriów.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno