zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

CEZ zaoferuje w Polsce usługi w zakresie efektywnego gospodarowania energią

Strona główna > Archiwa wpisów > CEZ zaoferuje w Polsce usługi w zakresie efektywnego gospodarowania energią

Data
Tagi

Czeska Grupa energetyczna CEZ poszerzyła listę swych spółek w Polsce o CEZ ESCO Polska, która będzie oferowała usługi w zakresie efektywnego gospodarowania energią w formule ESCO na rynek w Polsce.

Spółka CEZ w Czechach, dedykowana do działań w tym obszarze oferuje gamę usług energetycznych: od instalacji i obsługi jednostek CHP, instalacji fotowoltaicznych, po dostarczanie kompleksowych rozwiązań pod klucz z wykorzystaniem umów typu EnPC lub w formule PPP.

Oferta nowo powstałej spółki w Polsce skierowana jest do przedsiębiorstw przemysłowych, małych i średnich firm, gmin, organizacji i instytucji publicznych, a także obiektów mieszkalnych, biurowych i sportowych. CEZ ESCO Polska oferować będzie swoim klientom kompleksową obsługę – począwszy od audytów energetycznych i doradztwa energetycznego, poprzez dostawy ciepła i energii elektrycznej do zarządzania budową i eksploatacją źródeł energetycznych czy oświetlenia publicznego.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno