zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Europejski Instytut Miedzi na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach

W tym roku jednym z wiodących wątków debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem gości z Polski, Europy i świata będzie energetyka. Europejski Instytut Miedzi również aktywnie zaznaczy swoją obecność na EKG jako partner sesji tematycznej „Odnawialne źródła energii – regulacje i rynek”.

Dla uczestników Kongresu przygotowaliśmy również wystawę pokazującą rolę technologii opartych na miedzi w rozwoju nowoczesnego sektora energetycznego.

 

Europejski Kongres Gospodarczy odbywa się w dniach 14-16 maja 2018 r. w Katowicach. Około 10 tysięcy gości weźmie w nim udział. W stolicy Górnego Śląska, oprócz biznesmenów, pojawią się przedstawiciele rządów i unijni komisarze. W tym roku zaplanowano ponad 150 sesji z udziałem przeszło 900 prelegentów.

Polecamy też artykuł Elektryczne auta napędzą rozwój infrastruktury.

 

 

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.