zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Europejski Instytut Miedzi Partnerem Platformy Zrównoważona Energia

Strona główna > Archiwa wpisów > Europejski Instytut Miedzi Partnerem Platformy Zrównoważona Energia

Data
Tagi

Europejski Instytut Miedzi od 2016 roku jest jednym z partnerów Platformy Zrównoważona Energia prowadzonego przez Ministerstwo Energii. Przedstawia ona między innymi zestawienie dotacji na 2017 r. dla inwestycji związanych z odnawialnymi źródłami energii.

Prezentowane na stronach ministerstwa energii zestawienie to dokument zawierający opis dostępnych dotacji dla inwestycji w odnawialne źródła energii w roku 2017 w ramach:

  • Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020;
  • Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

wraz z wyszczególnieniem planowanych terminów naborów, katalogu uprawnionych beneficjentów oraz kwalifikowanych typów projektów.

Lista dotacji – kliknij tutaj lub pobierz pdf.

Materiał nt. dostępnych dotacji został przygotowany przez Europrojekty Consulting Sp. z o.o., podmiot współpracujący z Platformą Zrównoważona Energia.

 

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.