zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Nowy Przemysł Expo w Katowicach – rola elektromobilności w energetyce

Strona główna > Archiwa wpisów > Nowy Przemysł Expo w Katowicach – rola elektromobilności w energetyce

W ramach Nowy Przemysł Expo rozpoczynającego się 26-go września w Katowicach, odbędzie się debata poświęcona standaryzacji coraz większej liczby ładowarek w Polsce – zapowiada Andrzej Ziółkowski, prezes Urzędu Dozoru Technicznego.

Dlaczego debata jest tak ważna? Elektromobilność napędza rozwój energetyki rozproszonej, a coraz większa liczba agregatów wymusza jak najszybsze podjęcie działań w celu standaryzacji systemu ładowania pojazdów,  tak aby był bardziej przyjazny użytkownikowi końcowemu, a w szczególności kierowcy – pisze wnp.pl

Więcej informacji dot. Nowy Przemysł Expo w Katowicach, znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.npexpo.pl/pl/

ZOBACZ TAKŻE: Elektromobilność – broszura informacyjna

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno