zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Nowy raport PTPiREE z obszaru przesyłu i dystrybucji

Data
Tagi

Ponad 7tys. km nowych linii energetycznych wybudowali najwięksi operatorzy zrzeszeni w Polskim Towarzystwie Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej w 2015 roku – wynika z najnowszego raportu PTPiREE.

Jak wynika z opublikowanego raportu w 2015 roku powstało dokładnie 7186 km nowych linii energetycznych. Tym samym łączna długość linii energetycznych w Polsce przekroczyła 770 tys. kilometrów.

Dane o długości linii energetycznych to tylko wybrane informacje jakie znalazły się w dorocznym opracowaniu. Raport podsumowuje w liczbach najważniejsze informacje dotyczące polskiego systemu elektroenergetycznego. Znajdują się tam informacje m.in. o liczbie elektrowni przyłączonych do sieci poszczególnych operatorów, czy też liczbie przyłączonych prosumentów.

Raport podsumowuje także najważniejsze inicjatywy realizowane przez PTPiREE. W tym kontekście szczególną uwagę zwrócono na wprowadzenie regulacji jakościowej, współpracę z branżą telekomunikacyjną czy też współpracę z samorządami terytorialnymi.

W dokumencie przedstawiono także najważniejsze projekty realizowane przez poszczególnych członków PTPiREE (Enea Operator, ENERGA-OPERATOR, innogy Stoen Operator, PGE Dystrybucja, TAURON Dystrybucja, Polskie Sieci Elektroenergetyczne) w 2015 roku.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno