zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Oferta Enei dla prosumentów

Data
Tagi

Enea przygotowała dla przyszłych prosumentów nową ofertę Energia+ Fotowoltaika. Obejmuje ona kompleksową obsługę klienta wraz z audytem i doborem optymalnej instalacji fotowoltaicznej.

W ramach oferty Enea zapewni miedzy innymi sprawdzenie warunków lokalizacyjne w celu doboru odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej.

Partner Enei – firma HelioExperts, ma dostarczać instalacje na miejsce, zamontować ją i uruchomić. Klientowi zostanie również udzielona pomoc w pozyskaniu źródeł finansowania, otrzymuje on także gwarancję na zainstalowane urządzenia oraz serwis pogwarancyjny. Po uruchomieniu instalacji fotowoltaicznej jej użytkownik staje się Prosumentem, któremu Enea będzie świadczyć kompleksowe usługi w ramach wybranej przez niego oferty produktowej firmy.

– Decydując się na podpisanie umowy Klient skorzysta w pełni ze wszystkich zalet oferty Energia+ Fotowoltaika. W ramach oferty Energia+ Fotowoltaika zapewnimy doradztwo, przygotowanie projektu oraz dostawę i montaż kompletnego systemu paneli fotowoltaicznych. Dajemy komfort obsługi, ale także dbamy o czas naszych klientów i dlatego w ramach oferty pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności – mówi Bartosz Zieliński, dyrektor Departamentu Sprzedaży Enei

– Oferta Energia+ Fotowoltaika przygotowana została w taki sposób, aby klient nie tylko mógł szybko poznać korzyści z inwestycji w panele słoneczne, ale również otrzymał fachową pomoc w wyborze najlepszych dla niego rozwiązań – dodał Zieliński.

Energia+ Fotowoltaika jest już dostępna. Obecnie oferta skierowana jest do klientów z obszaru dystrybucyjnego Enei. Zainteresowani mogą umówić się na bezpłatny audyt fotowoltaiczny, którzy wykonają fachowcy z HelioExperts. Przeprowadzą oni analizę warunków technicznych bez dodatkowych kosztów. Dokonają wyboru optymalnej instalacji i przedstawią symulację kosztów. Oprócz opracowania projektu, obliczą także stopę zwrotu z inwestycji.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno