zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Pierwszy Europejski Tydzień Bezpieczeństwa Pożarowego

Strona główna > Archiwa wpisów > Pierwszy Europejski Tydzień Bezpieczeństwa Pożarowego

W dniach 18-21 listopada 2019 roku w Brukseli odbywa się 1. Europejski Tydzień Bezpieczeństwa Pożarowego. 

Wydarzenie gromadzi społeczność ds. bezpieczeństwa pożarowego i jej organy regulacyjne w ramach czterodniowego programu mającego na celu podsumowanie technologii, regulacji i programów oraz zaproponowanie planu działania UE na rzecz ograniczenia pożarów i ich skutków w Europie.

Tydzień bezpieczeństwa pożarowego UE ma na celu podniesienie świadomości w zakresie bezpieczeństwa pożarowego wśród decydentów politycznych UE, zaangażowanie zainteresowanych stron w wymianę najlepszych praktyk w państwach członkowskich UE oraz sformułowanie zaleceń mających na celu usunięcie braków wiedzy, danych, przepisów i norm związanych z bezpieczeństwem pożarowym i elektrycznym.

Dzisiejsza konferencja pt. „Bezpieczeństwo elektryczne i transformacja energetyczna: przygotowanie budynków do bezpiecznej transformacji energetycznej” jest współorganizowana przez Europejskie Stowarzyszenie Wykonawców Instalacji Elektrycznych (AIE), Europejski Instytut Miedzi (ECI), Europejski Komitet Producentów Urządzeń Elektrycznych (CECAPI) oraz Międzynarodową Federację na rzecz Bezpieczeństwa Użytkowników Energii Elektrycznej (Fisuel).

Organizatorem imprezy jest EEuroFSA we współpracy z: FEU, IFV, Antwerp Fire Brigade, ECI, MBA, FRE, OSCARE, EuropaCable, FISUEL, AIE, EFSN, European Aluminum.

Więcej informacji na stronie organizatora.`

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.