zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Polskie moduły PV utworzą elewację hotelu w Sztokholmie

Strona główna > Archiwa wpisów > Polskie moduły PV utworzą elewację hotelu w Sztokholmie

Data
Tagi

Polskie moduły BIPV firmy ML System, zamówiono też do wykonania fotowoltaicznej elewacji biurowca w Norwegii

Obecny kontrakt pokazuje, że mimo trudności wywołanych pandemią koronawirusa branża na poziomie międzynarodowym funkcjonuje płynnie – podkreśla prezes firmy Dawid Cycoń.

Systemy fotowoltaiczne. Jak zwiększyć efektywność energetyczną?

Między innymi dzięki termoizolowanym modułom fotowoltaicznym w świetlikach i elewacji o łącznej powierzchni 1100 m2, wyprodukowanym i dostarczonym przez ML System, hotel w Sztokholmie będzie zeroenergetyczny. Oznacza to, że 100 proc. zapotrzebowania na energię będzie pochodzić z zainstalowanych w nim elementów aktywnych. Jak podkreśla ML System, budynek hotelu w stolicy Szwecji będzie kolejnym po Dworcu Komunikacji Lokalnej w Rzeszowie, zeroenergetycznym obiektem, w którym zastosowano produkty i technologie polskiej firmy.

Fotowoltaika i jej optymalizacja. Rola trwałości materiałów i efektywności energetycznej

Obecnie ML System ma współrealizować kilka zagranicznych projektów w Chorwacji, Norwegii, Włoszech i Wielkiej Brytanii, w których inwestorzy zdecydowali się na wyposażenie fasad w moduły BIPV.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.