zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Powstaną chińskie farmy fotowoltaiczne nad Wisłą

Strona główna > Archiwa wpisów > Powstaną chińskie farmy fotowoltaiczne nad Wisłą

Fundusz inwestycyjny ze Szwajcarii, Sequoia Investment Management, planuje zainwestować w polski sektor PV. Do końca sierpnia 2019 roku oddanych i uruchomionych ma być wiele farm fotowoltaicznych o łącznej mocy 55 MW – podaje swiatoze.pl.

Plany realizowane będą w trzech fazach. Pierwsza farma – 15 MW – uruchomiona zostanie w lutym 2018 roku. Cały projekt sfinalizowany ma być do końca sierpnia przyszłego roku.

Budowane poprzez szwajcarski fundusz inwestycyjny farmy fotowoltaiczne są własnością ReneSola. Ten inwestor w systemy fotowoltaiczne, a także producent modułów PV, ma swoją siedzibę w Chinach – podaje swiatoze.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

Średnia farma fotowoltaiczna. Zobacz raport

Czytaj także: Inteligentne sieci i odnawialne źródła energii – Przewodnik skutecznego wdrażania

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno