zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Silniki elektryczne w przemyśle. Zapraszamy na warsztaty on line

Strona główna > Archiwa wpisów > Silniki elektryczne w przemyśle. Zapraszamy na warsztaty on line

Podczas warsztatów 19 marca zostanie zaprezentowanych kilka innowacji technologicznych w dziedzinie silników elektrycznych do zastosowań przemysłowych, przedstawimy też aktualne przepisy dot. regulacji.

Nowa regulacja sprawności silnika ma zostać wdrożona do stycznia 2021 r. Inicjatywa Circular Economy nabiera nowego rozpędu. W odpowiedzi na to opracowywane są nowe projekty i technologie produkcyjne. Starania te obejmują także żywotność silników: jak uzyskać najwyższą efektywność użytkowania i jak skutecznie konserwować i naprawiać istniejące zasoby, to dwa pytania, które zostaną rozwiązane podczas warsztatów.

ZOBACZ RAPORT SYSTEMY_SILNIKÓW_ELEKTRYCZNYCH_DecarbEurope 2018 Report

To ósma sesja z serii, która rozpoczęła się w 2011 r. Zainicjowana przez Europejski Instytut Miedzi w Brukseli, aby promować lepszą wydajność energetyczną silnika i stworzyć forum dyskusyjne między producentami, ekspertami i użytkownikami.

CZYTAJ TAKŻE: Silniki elektryczne. Zastosowanie i ich wpływ na zmniejszenie emisji CO2

Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja (ze względu na ograniczoną liczbę miejsc).

(Uczestnicy tego warsztatu mogą być również zainteresowani rejestracją na warsztaty na temat wysokiej wydajności i tanich napędów do pojazdów elektrycznych , odbywających się w tej samej lokalizacji po południu. Trzy projekty finansowane ze środków UE zaprezentują swoje innowacje, aby sprostać wyzwaniu rozwijanie silników o ograniczonym lub zerowym użyciu.). WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT TUTAJ. 

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno