zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Więcej akumulatorów z wrocławskiej fabryki

Strona główna > Archiwa wpisów > Więcej akumulatorów z wrocławskiej fabryki

We wrocławskim zakładzie – francuska spółka Forsee Power produkuje systemy akumulatorów Smart Life, czyli lekkie urządzenia mobilne, używane w sprzęcie medycznym i sprzęcie przenośnym, trafiającym głównie dla klientów europejskich.

Polska fabryka, produkuje ponad 590 tys. akumulatorów rocznie. Jest to jeden z dwóch zakładów francuskiej grupy w Europie. Jak wskazują przedstawiciele społki – Forsee Power jest przede wszystkim firmą francuską, a zatem europejską. Polski zakład pozwala spółce być bliżej rynków małych systemów akumulatorów, na które zapotrzebowanie stale rośnie. Spółka liczy na zwiększenie współpracy z azjatyckimi producentami skuterów, którzy eksportują swoje produkty do Europy.

Forsee Power jest grupą przemysłową specjalizującą się w systemach inteligentnych akumulatorów do transportu elektrycznego (drogowego, kolejowego, morskiego) oraz do sprzętu przenośnego i mobilnego (skutery, sprzęt medyczno-techniczny, robotyka).

Polecamy: Akumulatory przyszłości. Mają być wystarczająco wydajne i bezpieczne, aby sprawdzić się np. w pojazdach elektrycznych 

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.