zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019

Strona główna > Archiwa wpisów > 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, odbywające się w dniach 17-19 września 2019 roku. Miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce odbędzie się zarówno w nowoczesnej hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych czy terenach otwartych. Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej.

ENERGETAB to niezwykłe wydarzenie z uwagi na fakt, że przez trzy dni w Bielsku-Białej będą spotykać się czołowi przedstawiciele sektora elektroenergetycznego i poznawać najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne, a także dyskutować o rozwoju tej strategicznej branży.

Udział w 32. Targach energetycznych biorą przedstawiciele Europejskiego Instytutu Miedzi, którzy podkreślają że pojazdy elektryczne, a w zasadzie całość działań dot. elektromobilności, może być jednym z najbardziej przyszłościowych obszarów rozwoju nowoczesnej, innowacyjnej, a jednocześnie zrównoważonej gospodarki.

Czytaj: Elektromobilność jako wielosektorowe sprzęgło infrastruktury

Wystawcy będą mieli możliwość ekspozycji wielkogabarytowych eksponatów, m.in. urządzeń rozdzielczych wysokich i niskich napięć, transformatorów, generatorów czy silników, agregatów prądotwórczych i UPS-ów, odnawialnych źródeł energii, układów automatyki, sterowania, pomiarów i diagnostyki, kabli i przewodów, słupów i opraw oświetleniowych. Z kolei zwiedzający będą mieli szansę zapoznać się z prezentowanymi nowymi technologiami, m.in. w zakresie prac pod napięciem na liniach napowietrznych niskiego i średniego napięcia.

Na targach zaprezentuje swoje produkty prawie 720 wystawców nie tylko z Polski, ale i 24 krajów Europy, Azji i USA – zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak i większość znaczących krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu i efektywnemu wytwarzaniu oraz dostarczaniu energii elektrycznej.

Po raz pierwszy na targach energetycznych odbędą się praktyczne pokazy zastosowania innowacyjnych narzędzi i technologii na poligonie Ośrodka Szkoleniowego ZIAD-u.

Najbardziej aktualne i szczegółowe informacje nt. organizowanych podczas targów konferencji, seminariów i innych ciekawych wydarzeń znajdą Państwo na stronie internetowej targów www.energetab.pl.

Bieżące informacje o 32. targach znajdują się również w codziennym informatorze targowym.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno