zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Elektromobilność – broszura informacyjna

Strona główna > Wszystkie publikacje > Elektromobilność > Elektromobilność – broszura informacyjna

Zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem po elektromobilności. W przewodniku umieściliśmy podstawowe informacje z dziedziny, wyjaśniamy m.in. różnice między samochodem elektrycznym a hybrydowym, przedstawiamy rodzaje hybrydy spalinowo-elektrycznej oraz podstawowe parametry wybranych samochodów z napędem elektrycznym.

Cały materiał powstał na podstawie zamieszczonych na stronie Leonardo-Energy.pl artykułów z działu “Elektromobilność“. Zawiera przedstawiony w prosty sposób przegląd najważniejszych informacji, pozwalając czytelnikowi na zaznajomienie się z tematem, omijając szczegóły techniczne.

Broszura dostępna jest również w wersji papierowej.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno