zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.
Kategoria: Konferencje
 • GoGreen to pierwsze w Polsce wydarzenie w całości poświęcone prezentowaniu i promowaniu rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii w budownictwie. Pokażemy i podpowiemy, jak tworzyć budynki funkcjonujące w oparciu o OZE.

 • XII Konferencja Problemowa ENERGETYKON 2019. Energia-Klimat-Gospodarka-Społeczeństwo jest kolejną edycją spotkań wybitnych polskich naukowców zajmujących się energetyką z doświadczonymi menedżerami. Spotkanie w każdej edycji ma inny wiodący temat.
  W dotychczasowej historii ENERGETYKONU dyskutowano już m.in. na takie tematy jak: innowacyjność w energetyce, czyste technologie węglowe, bezpieczeństwo energetyczne kraju, energetyka a samorząd lokalny, efektywność energetyczna, magazynowanie energii, walka ze smogiem.

 • Ogólnopolska konferencja projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, biur projektowych, wykonawców oraz inwestorów instytucjonalnych ElektroVIP2019 Dzień pierwszy 06.11.2019 / środa - przyjazd od 15.00 Przyjazd uczestników i zameldowanie w hotelu – czas wolny, korzystanie z Centrum Wellness & Parku Wodnego 10.30...

 • Wiodącym tematem debaty podczas II Forum będzie poszukiwanie sposobów zapewnienia jak najszerszym kręgom społeczeństwa możliwości partycypacji w nabierającej tempa transformacji energetycznej. Obrady toczyć się będą u progu nowej kadencji Parlamentu i Rządu RP, a więc w optymalnym czasie na szukanie odpowiedzi na strategiczne pytania o polski kształt transformacji i miejsce, jakie w niej zajmować będzie energetyka rozproszona. Oczekujemy w szczególności, że przedstawiciele kluczowych dla rozwoju energetyki instytucji przedstawią inicjatywy legislacyjne i programy wsparcia wzmacniające prosumentów oraz wspólnoty energetyczne.

 • VII Konferencji Technicznej „Bloki Nadkrytyczne i co dalej?”, odbędzie się w dniach 20-22 listopada 2019 r. w Kazimierzu Dolnym n/Wisłą (Hotel Król Kazimierz****). Bądź obecny podczas dyskusji o kluczowych kwestiach, związanych z rozwojem polskiej energetyki stojącej przed dynamiczną transformacją.

 • Polish Offshore Wind Energy Society invites to the “Offshore Wind Logistics & Supplies 2019”, the best opportunity to meet and network with the Polish offshore wind industry and to update outlook of the offshore wind energy development in Poland.

 • Przedstawiciele polskiej nauki wspólnie z wybranymi organizacjami międzynarodowymi i krajowymi zapraszają specjalistów z dziedziny jakości dostawy energii elektrycznej i efektywnego jej użytkowania, naukowców i studentów, a także producentów sprzętu oraz wszystkich zainteresowanych tą problematyka do udziału w konferencji EPQU, dwunastej z serii spotkań jakie miały miejsce w przeszłości. Krakowska konferencja to platforma wymiany doświadczeń wraz z przykładami zastosowań nowoczesnych technologii poprawiających jakość dostawy energii elektrycznej oraz nowych wyzwań biznesowych w tej dziedzinie techniki.

 • Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych zaprasza na panel dyskusyjny pod patronatem PGNiG Wpływ innowacji na transformację energetyczną, który odbędzie się 26 września w godz. 12:00-13:30 podczas V Kongresu Energetycznego we Wrocławiu. W panelu dyskusyjnym zasiądą: Paneliści: Łukasz Kroplewski – Wiceprezes ds....

 • BATTERY TECH 2020 Exhibition and Conference where electric vehicle battery technology innovators will meet with leading automotive manufacturers to explore new battery technologies and battery management systems for use in next generation electric vehicles and hybrid electric vehicles.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno