zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.
Kategoria: Seminaria
 • Seminarium Dolnośląskie dla projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, biur projektowych oraz inwestorów instytucjonalnych

 • Akademia OFFSHORE to program szkoleń i seminariów dotyczących morskiej energetyki wiatrowej, realizowany przez Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki we współpracy z Instytutem Morskiem w Gdańsku (IMG) oraz partnerami branżowymi. Partnerami branżowymi pilotażowej fazy Akademii OFFSHORE w 2012 były Det Norske Veritas (DNV) oraz GL Garrad Hassan (GL).

 • Seminarium “Corporate Power Purchase Agreement (PPA)” odbędzie się 19 września 2019 roku w Warszawie. Głównym celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń ekspertów z Polski i zagranicy dążąca do zdefiniowania barier oraz możliwości implementacji umów PPA na rynku Polskim.
  Umowa Power Purchase Agreement to nic innego jak długoterminowy kontrakt na zakup energii elektrycznej bezpośrednio od producenta energii ze źródeł odnawialnych. Jest to korzystne nie tylko ze względów środowiskowych (niska emisyjność), ale również biznesowo, bowiem to możliwość długoterminowego zapewnienia dostaw energii elektrycznej po stałej cenie.

 • Projekt nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii (OZE), który pod koniec czerwca dostał „zielone światło” od rządu, może trafić do Sejmu na posiedzenie odbywające się od 17 do 19 lipca. W planowanych na rok 2019 aukcji OZE przewidziano m.in. wsparcie...

 • Projekt nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii (OZE), który pod koniec czerwca dostał „zielone światło” od rządu, może trafić do Sejmu na posiedzenie odbywające się od 17 do 19 lipca. W planowanych na rok 2019 aukcji OZE przewidziano m.in. wsparcie dla 2,5 GW mocy wiatrowej na lądzie.
  PSEW wraz z ekspertami przybliżą wszystkie najważniejsze zmiany wynikające z nowelizacji ustawy podczas seminarium dnia 23 lipca.

 • Umowa Power Purchase Agreement (PPA) to długoterminowy kontrakt na zakup energii elektrycznej bezpośrednio od producenta energii ze źródeł odnawialnych. Jest to korzystne nie tylko ze względów środowiskowych (niska emisyjność źródeł wytwórczych), ale również biznesowych, bowiem to możliwość długoterminowego zapewnienia dostaw energii elektrycznej po stałej cenie.

 • Sustainable mobility is a key issue for all industrial manufacturers and public authorities. It affects both our lifestyles and the economy in general. The future of sustainable mobility also depends on major changes to infrastructures, such as electrification, connectivity and...

 • The West Coast Energy Management Congress (EMC) is the largest energy conference and technology expo held on the U.S. West Coast specifically for business, industrial and institutional energy users. It brings together the top experts in all areas of the...

 • The summer study moves the frontiers of energy policy and established practices, and looks at what is needed to break the curves of increasing energy demand and rising temperatures. These are five days that shape tomorrow’s European energy efficiency policy....

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno