zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Wiatr w żagle zielonej energii – Europejski Instytut Miedzi na BEIF 2019

Strona główna > Archiwa wpisów > Wiatr w żagle zielonej energii – Europejski Instytut Miedzi na BEIF 2019

Morska energetyka wiatrowa rozwija się coraz dynamiczniej. Sektor offshore jest postrzegany jako przyszłość polskiego i europejskiego systemu energetycznego – uważają eksperci Europejskiego Instytutu Miedzi, którzy swoimi spostrzeżeniami podzielą się z uczestnikami Bałtyckiego Forum Przemysłu Energetyki Morskiej (BEIF). Wydarzenie, którego partnerem jest EIM, odbędzie się w Warszawie w dniach 22-23 maja br.

CZYTAJ: Energia wiatrowa na Bałtyku. Potencjał dla energetyki, korzyści dla gospodarki

Podczas tegorocznej edycji BEIF dyskusję zdominują wątki dotyczące m.in. europejskiej polityki energetyczno-klimatyczna – celów, wyznawań, planów, strategii energetycznej dla regionu Morza Bałtyckiego, realizacji inwestycji infrastrukturalnych w rejonie Bałtyku, a także rozważania na temat Polski jako przyszłego lidera regionu w obszarze offshore.

Jak co roku w wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele świata biznesu, polityki oraz nauki, zarówno z Polski, jak i z za granicy.

Europejski Instytutu Miedzi jest oficjalnym partnerem Bałtyckiego Forum Przemysłu Energetyki Morskiej (BEIF 2019). Wydarzenie jest objęte również patronatem medialnym serwisu Leonardo-Energy.pl

Dodatkowe informacje na temat konferencji można znaleźć na stronie: https://www.beif.pl/

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Hybrydowe podejście do OZE – wiatr i słońce

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno