zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Polityka energetyczna Polski do 2030 r.

Strona główna > Wszystkie publikacje > Polityka energetyczna > Polityka energetyczna Polski do 2030 r.

Analiza każdej strategii, a zwłaszcza dotyczącej polityki energetycznej jest istotną kwestią w państwie i powinna dotyczyć głównie dwóch aspektów – planowania i realizacji. Większe znaczenie ma realizacja, bo to ona zmienia rzeczywistość i generuje różnorakie skutki, w tym polityczne. Jednym z głównych elementów polityki energetycznej jest program inwestycyjny. Nie powinien on być traktowany jako podstawowy cel polityki, ale niewątpliwie jest głównym narzędziem jego wykonania. Nie da się analizować realizacji polityki bez zbadania inwestycji, które są jej rezultatem.
W artykule prof. Żmijewski analizuje i ocenia założenia dokumentu „Polityka energetyczna Polski do 2030 roku”. Zwraca uwagę na sytuację odbiorców energii w Polsce i porównuje ją z innymi państwami europejskimi.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno