zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Prognoza techniczna – pojazdy elektryczne w Europie: przygotowanie do nowego etapu? “EVolution”

Strona główna > Wszystkie publikacje > Elektromobilność > Prognoza techniczna – pojazdy elektryczne w Europie: przygotowanie do nowego etapu? “EVolution”

Elektryfikacja układu napędowego w ciągu ostatnich kilku lat w Europie staje się coraz bardziej powszechna. Od początkowego skoku, zainteresowanie technologią ciągle rośnie. Mimo to, sprzedaż samochodów elektrycznych w Europie wciąż nie przekroczyło 1% rocznie.

Niniejszy raport ma na celu przedstawienie aktualnego stanu i niedawnych osiągnięć w rozwoju kluczowych elementów elektromobilności w Europie. Pierwszy rozdział dotyczy akceptacji pojazdów elektrycznych z różnych punktów widzenia, takich jak rządowy, przemysłowy i konsumencki. Części druga i trzecia zajmują się zagadnieniami technicznymi, obejmują komponenty  wewnątrz (np. pakiety baterii) jak i na zewnątrz samochodu (technologie ładowania). Raport kończy się dwoma rozdziałami o tematyce ekonomicznej. Czwarty rozdział przedstawia wyzwania i możliwości różnych zaangażowanych w elektromobilność podmiotów, natomiast rozdział piąty wprowadza w innowacyjne modele biznesowe, pozwalające na skrócenie czasu zwrotu inwestycji.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.