zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Przyszłość elektromobilności – transport publiczny i pojazdy specjalnego przeznaczenia

Strona główna > Wszystkie publikacje > Elektromobilność > Przyszłość elektromobilności – transport publiczny i pojazdy specjalnego przeznaczenia

Prowadzonych jest kilka projektów dotyczących hybrydowych i elektrycznych autobusów, jak również elektrycznych pojazdów specjalnego przeznaczenia, w celu oceny praktycznego zastosowania innowacyjnych technologii w tych sektorach.
W dokumencie przedstawiono szereg zrealizowanych, innowacyjnych koncepcji na przyszłość transportu oraz niszowe zastosowania e-mobliności. Pokazano możliwości technicznej implementacji. W pierwszej części skupiono się na projektach transportu publicznego, natomiast druga część dotyczy specjalnych zastosowań pojazdów elektrycznych. Przedstawione wyniki mogą być użyte w celu realizacji podobnych koncepcji, a doświadczenia projektów pilotażowych mogą być wsparciem dla przyszłych producentów komercyjnych.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.