zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Raport Transformacja polskiej energetyki w latach 2016-2033-2050 OZE – 100 procent

Strona główna > Wszystkie publikacje > Odnawialne źródła energii (OZE) > Raport Transformacja polskiej energetyki w latach 2016-2033-2050 OZE – 100 procent

Data

W raporcie przedstawiono trendy rozwoju światowej energetyki, które w ocenie CEO Genesis powinny stanowić inspirację dla Polski. Ze względu na popartą praktyką środowisk inżynierów i techników polskich, zawartość merytoryczną, raport może być wartościowym materiałem do opracowania planu transformacji polskiej energetyki.

Założenie raportu sprowadza się do przyjęcia tezy, że rozwój polskiej gospodarki związany jest ściśle z rozwojem nowoczesnej energetyki opartej głównie na odnawialnych źródłach energii, co zapewni Polsce stabilny i zrównoważony rozwój w perspektywie do 2050 roku.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.