zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Rynek fotowoltaiki w Polsce

Strona główna > Wszystkie publikacje > Energia słoneczna (PV) > Rynek fotowoltaiki w Polsce

Według prognoz Ministerstwa Energii, moc zainstalowana systemów PV w przyszłym roku wyniesie co najmniej 1GW. W związku z tym pojawia się pytanie o aktualną sytuację na rynku fotowoltaiki w Polsce. Ile wynosi moc zainstalowana PV w 2016 roku? Które regiony są liderem w generacji słonecznej? Jaki jest udział polskich przedsiębiorstw w krajowym rynku fotowoltaiki? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdują się w raporcie „Rynek fotowoltaiki w Polsce” opracowanym przez Instytut Energetyki Odnawialnej i wydanym w lipcu tego roku. Oprócz danych dotyczących aktualnej sytuacji w kraju, raport zawiera prognozy zmian na rynku fotowoltaiki.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.