zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Smartflower – Bezpanelowe pozyskiwanie energii słonecznej

Strona główna > Wszystkie publikacje > Energia słoneczna (PV) > Smartflower – Bezpanelowe pozyskiwanie energii słonecznej

Innowacje i technologia przeszły długą drogę. Rzeczywiście wkroczyliśmy w nową generację nowoczesnych udogodnień, które nie tylko sprawiają, że nasz styl życia jest bardziej luksusowy i komfortowy, ale przede wszystkim zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Nowoczesna nauka coraz częściej przejmuje się kurczącymi się zasobami energetycznymi. Potrzebujemy nowych, łatwiejszych sposobów wykorzystania najbardziej spójnego i największego źródła energii – słońca.

Smartflower pozwala nam wykorzystać ten zasób najlepiej jak potrafimy, wsiąkając w całą jego moc i energię, dzięki czemu możemy naładować nasz świat i wkroczyć w nową erę zużycia energii. W tym artykule pomożemy Ci zrozumieć wszystkie rewolucyjne zalety tego niezwykle imponującego wynalazku.

Inteligentne użytkowanie

Smartflower współpracuje z systemem „all-in-one”, który rozpoczyna pracę w ciągu jednej godziny. Nie ma potrzeby wykonywania skomplikowanego montażu, z wyjątkiem mocnego przykręcenia systemu do podłoża lub fundamentu betonowego. Zapewni to maksymalną wydajność i niezwykłą energię przy bardzo małych wymaganiach konserwacyjnych. Jego usługa elektryczna jest niezwykle niezawodna, przez cały dzień i noc.

Inteligentne śledzenie

Modułowy wentylator solarny jest wyposażony w system sterowania astronomicznego. Pozwala to na obracanie wentylatora w pionie i w poziomie w celu śledzenia położenia słońca, nawet w pochmurny dzień, co pozwala na dokładne ustawienie go w stosunku do słońca pod dokładnym kątem 90 stopni. Nawet jeśli nie zajmuje to dużo miejsca, firma twierdzi, że jest w stanie zapewnić 40% więcej energii niż konwencjonalny system dachowy, przez wszystkie pory roku.

Czytaj: Silniki elektryczne w procesie transformacji energetycznej [RAPORT]

Inteligentne czyszczenie

Nie musisz się martwić o żadne problemy z czyszczeniem. Po złożeniu paneli, zintegrowane szczotki usuwają osad i zanieczyszczenia.

Inteligentne chłodzenie

Smartflower jest wyposażony w moduły wentylowane z tyłu, co gwarantuje, że ciepłe powietrze nigdy nie gromadzi się w konstrukcji i powoduje spadek wydajności. W porównaniu do konwencjonalnego systemu dachowego, jest on w stanie być o 10-20 stopni chłodniejszy i zapewnia prawie 10% wyższą wydajność energetyczną.

Inteligentne bezpieczeństwo

Czujniki stale monitorują prędkość wiatru, a gdy wiatr jest zbyt silny, Smartflower przyjmuje bezpieczną, złożoną pozycję w celu zminimalizowania uszkodzeń. W przypadku dalszego wzrostu prędkości wiatru, Smartflower przyjmuje drugorzędną pozycję bezpieczeństwa, a gdy prędkość wiatru spada, czujnik wykrywa ją i urządzenie rozkłada się, aby wznowić produkcję energii elektrycznej.

Inteligentna mobilność

Jego imponująca mobilność jest tym, co naprawdę czyni go inteligentnym systemem, dzięki czemu za każdym razem, gdy się wyprowadzasz, możesz zabrać ze sobą prywatną instalację słoneczną, nie martwiąc się o kosztowny demontaż. Jest to proste i wygodne.

Inteligentne możliwości

Twój prywatny system solarny nie musi już psuć skomplikowanego wystroju domu, ponieważ Smartflower można kupić w ośmiu ekscytujących paletach kolorów, które dodają więcej piękna błyszczącemu wzornictwu i jego drobiazgowo zaprojektowanej strukturze. Można kupić kilka kolorów, w tym jagodowy i perłowy na stronie internetowej producenta – Smartflower.

Zobacz również: Rynek fotowoltaiki w Polsce 2018. Zobacz raport

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.