zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Zasady instalowania ppoż. wyłącznika prądu oraz uzgadniania projektu budowlanego pod względem ppoż.

Strona główna > Wszystkie publikacje > Instalacje elektryczne w budynkach > Zasady instalowania ppoż. wyłącznika prądu oraz uzgadniania projektu budowlanego pod względem ppoż.

Bezpieczeństwo pożarowe jest jednym z podstawowych wymagań stawianych obiektom budowlanym przez przepisy techniczno – prawne. Zgodnie z przepisami w zakresie obiektów budowlanych obowiązujących na danym terytorium konieczne jest instalowanie przeciwpożarowego wyłącznika prądu. Dotyczy to obiektów spełniających określone wymagania kubaturowe, a w szczególności budynków lub pomieszczeń zagrożonych wybuchem. Celem zastosowania tego wyłącznika jest zwiększenie bezpieczeństwa ekip ratunkowych biorących udział w akcji gaśniczej.

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.
Zamknij okno