zamknij newsletter
WYDARZENIA, RAPORTY I NOWOŚCI Z RYNKU ENERGII
Wysyłamy newsletter raz w tygodniu ze świeżymi informacjami, wydarzeniami z rynku oraz ciekawymi artykułami i raportami.

Elektryczność w Twoim domu. Poradnik użytkownika

Strona główna > Wszystkie publikacje > Instalacje elektryczne w budynkach > Elektryczność w Twoim domu. Poradnik użytkownika

Ile obwodów zasilających powinna mieć domowa instalacja elektryczna? Jak zaplanować optymalne oświetlanie klatek schodowych lub oświetlenie LED-owe w domu? Jak zorganizować ładowanie auta elektrycznego w domu? Korzyści ze sterowania domem ze smartfonu? Odpowiedzi na te i inne pytania w specjalnym dziale LE.pl.

Poradniki użytkownika to zbiór artykułów wprowadzających do tematyki domowych instalacji elektrycznych. W zbiorze zawarte są skrótowe publikacje dla czytelników nie posiadających wiedzy technicznej. Stanowią one podstawę przygotowującą do lektury pozostałych, bardziej kompleksowych artykułów w naszym serwisie.

Znajdziecie tutaj artykuły dot. oświetlenia LED-owego, odpowiedź na pytanie czym jest źródło światła LED i jakie typy lamp możemy obecnie spotkać. W drugiej części poradnika omówione są szczegółowo liczne zalety oświetlenia LED. W innym podpowiadamy jak zaplanować chłodzenie w domu lub mieszkaniu podczas gorącego lata, jak dostosować projekt, aby jak najlepiej chronić się przed słońcem.

Poza tym informujemy, jak zainstalować pompy ciepła w domu, która może zapewnić nie tylko ogrzewanie, ale także przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo podpowiadamy także, jak pozbyć się przykrego zapachu w łazience oraz jak zaplanować i zainstalować bezpieczne wi-fi oraz sieć i gniazdka elektryczne. To tylko kilka tematów całego cyklu artykułów, które możecie znaleźć tutaj.

ZOBACZ TUTAJ CAŁY CYKL PORADNIKÓW

Newsletter

Zapisujesz się na newsletter serwisu Leonardo-Energy.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejski Instytut Miedzi z siedzą we Wrocławiu 50-125, ul. Św. Mikołaja 8-11, 408, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.